SRPŠ při ZŠ Vendryně

Poděkování rodičům k plesu

Vážení rodiče,
chceme Vám poděkovat za sponzorské dary a také za napečené buchty a zákusky - sešlo se jich nad míru velký počet a byly všechny výtečné. Plechy od zákusků budou k vyzvednutí od pondělí u paní školnice.
Ples se nám opravdu vydařil, vystoupení žáků 9. tříd bylo velice krásné a na plese se tancovalo až do ranních hodin. Poděkování posíláme taky do kuchyně- večeře byla výborná a všichni si ji pochvalovali.

Po plese se našly nějaké bundy a svršky oblečení, všechny ztráty a nálezy jsou již ve škole, kde si  je můžete vyzvednout. Zůstaly na sále také některé zapomenuté ceny z tomboly- můžete se o ni přihlásit taktéž ve škole.

Děkujeme Vám za výpomoc při přípravě sálu, při zdobení jednohubek a doufám, že s Vám můžeme počítat i na Radovánky.

Děkujeme,
Vaše SRPŠ

SRPŠ při ZŠ Vendryně

Kontaktní e-mailová adresa: srpsvendryne@seznam.cz

www: https://www.facebook.com/SrpsVendryne

Rádi uvítáme Vaše podněty a připomínky.

Prosíme zájemce o práci v SRPŠ, aby nám napsali na tuto adresu, popřípadě kontaktovali členy výboru.

Ve školním roce 2023/2024 výbor SRPŠ pracuje v tomto složení:

Předsedkyně - Dyworová Gabriela

Místopředseda - Svoboda Jan

Jednatel - Fukalová Věra

Pokladní - Guziurová Kateřina

Členové:

Jaroslav Glatz, Pavlína Bystroňová, Báča David, Báčová Pavlína, Sosňáková Adriana, Burý Martin, Bystroň Marek, Ciencialová Renata, Ciencialová Šárka, Drapová Olga, Dyworová Gabriela, Franek Stanislav, Franková Veronika, Fukal Petr,  Fojciková Gabriela, Gaura Jan, Gorný Tomáš, Gorná Markéta, Guziur Jaroslav, Heczko Martin, Heczková Denisa, Chlebková Jana, Chlebek Roman, Javorková Beáta, Javorek Stanislav, Karasová Marta, Kawulok Radek, Kawuloková Pavla, Klimek Mirek, Klimková Helena, Král MIchal, Králová Radka, Macura Libor, Macurová Martina, Martynková Karin, Očadlý David, Pawlica Petr, Pilch Libor, Pilchová Jarmila, Pohludka Petr, Pokojová Kateřina, Polok Lukáš, Sikora Radim, Svoboda Jan, Svobodová Lucie

Plenární schůze se konala dne 02. 11. 2023

* byl schválen výbor SRPŠ

* byl schválen členský příspěvek ve výši 200 Kč na žáka

* další informace jsou uvedeny v dokumentech k nahlédnutí:

Výroční zpráva hospodaření za školní rok 2021/2022

Zápis z členské schůze SRPŠ dne 10.11.2022

Děkujeme za peněžité i věcné dary sponzorům a rodičům.

Finanční dary můžete zasílat na nové číslo účtu u Fio Banky 2802722995/2010.

Ceníme si Vaší pomoci při organizování akcí a uvítáme Vaší spolupráci v letošním školním roce.

Dokumenty k nahlédnutí:

(63kb)