Přijetí k základnímu vzdělávání - přehled vyřízených žádostí

Vážení rodiče,
v přiloženém souboru naleznete seznam kladně vyřízených žádostí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023.
Výsledky zápisu ZDE.

Příměstský tábor

Pobytový tábor - veselá věda

Ocenění žáků

Na podzim roku 2021 se žáci 6. tříd zapojili do projektu Národního testování.  Ema Bocková a David Kroliczek (oba 6. B)  dosáhli z českého jazyka těch nejlepších výsledků v rámci celého Moravskoslezského kraje.
Blahopřejeme a přejeme hodně dalších studijních výsledků.

Doučování žáků

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

Nebyla nalezena žádná shoda....

květen 2022