Pěvecká soutěž

5. 5. 2019

Bystřický zvoneček

Ve středu 24.4. se někteří zástupci - vítězové školního kola pěvecké soutěže, zúčastnili v Bystřici soutěže "Bystřický zvoneček." Naši školu zastupovali - Ema Cimbolincová, Nela Hoňková, Veronika Wawroszová, Petr Lačík a  Anna Orlivová.

Na soutěži měli za úkol prezentovat jednu slezskou píseň - bez doprovodu a jednu píseň dle vlastního výběru. Konkurence byla veliká - v každé kategorii cca 20 dětí a všichni účastníci předvedli vynikající zpěv. Naše děti se statečně popraly se slezskou písní a nutno dodat, že byli rovnocennými soupeři všem zpěvákům.

Z tohoto klání jsme přivezli jedno druhé místo ve III.kategorii, které si vyzpívala Anička Orlivová se svou písní od Odřeje Rumla "Hádej" (z pohádky 12 měsíčků).

Ostatní naši zpěváci si vysloužili pochvalu a bylo jim doporučeno zpívat dále a třeba zkusit věnovat se sólovému zpěvu na ZUŠ.

Simona Lačíková