Recitační soutěž

8. 2. 2015

Poděkování za recitační soutěž

Již druhým rokem proběhlo školní kolo recitační soutěže druhého stupně v pinpongové hale. S přemístěním nutného vybavení je sice mnoho práce, ale výsledek stojí za to. Tento rok (2015 - 29.ledna) se na recitační akci podílelo mnoho lidí, bylo by proto slušné jim poděkovat.

Komu patří díky? Patrikovi Vašíčkovi za verbální doprovod, mnohé z veršovaných reklam mezi jednotlivými soutěžícími byly z jeho hlavy. Davidovi Urvinitkovi za neverbální doprovod a nadepsání důležitých pojmů na papírový formát A3. Všem, kteří byli ochotni přednášet reklamy: Filipu Frankovi, Vojtěchu Wantulovi, Davidu Lipowskému, Adamu Drapovi, Robinu Caputovi, Ondřeji Chodurovi, Michalu Pawlicovi, Kryštofu Glosovi, Kristýně Plintové, Veronice Pilchové, Vojtěchu Lasotovi, Denisi Janitkovi. Asistentkám a asistentům: Kláře Kluzové, Kláře Szlaurové, Dominiku Mitrengovi, René Skalickému, Nikole Jurczkové. Za přednes mladého Demosthena Jakubu Ožanovi a Klárce Szlaurové. Anně Rezkové za pečlivou ilustrační přípravu druhů rýmů a za služby posla před zahájením soutěže. Ilustrační přípravu podpořila také Kristýna Ťupová. Děkujeme Dominiku Čechmánkovi, že byl ochotný si zahrát regulérního soutěžícího. Děkujeme učiteli Krhutovi za pomoc s ozvučením. Učitelce Lucii Bockové za vypsání a zafóliování diplomů, za zapůjčení kamery. Kubovi Motykovi za natáčení na zapůjčenou kameru. Děkujeme Janě Chlebkové, naší dobré knihovnici, za poukázky do vendryňské knihovny a za zapůjčení části požárnické hadice. Ondrovi Chlebkovi děkujeme za to, že svou mámu o tuto část požárnické hadice doma požádal. Bratrovi Ondřeje Marszalka, že měl tuto část hadice pečlivě schovanou mezi svými hračkami. Děkujeme Marii Zadembské, vedoucí služeb pro děti a mládež z třinecké knihovny, za poukázky pro recitující, úvodní slovo a profesionální fotky pořizované v průběhu soutěže. Děkujeme panu Staňkovi za zpřístupnění všech potřebných míst v pingpongové hale. Děkujeme porotcům učitelům - Danutě Kantorové, Lucii Bockové, Jaroslavu Humpolcovi a Jiřímu Krhutovi, ale i porotcům neučitelům - Nikole Šigutové a opět Anně Rezkové. Děkujeme paní ředitelce za finanční podporu určenou na ceny pro výherce. Děkujeme paní školnici Lidii Čermákové za to, že strpěla při přenášení potřebného vybavení nepořádek na chodbě. A samozřejmě všem soutěžícím: Jakubu Kotajnému, Damiánu Kujawovi, Veronice Heczkové, Aleně Lochové, Miriam Sikorové, Dominiku Fojcikovi, Robinu Szlaurovi, Gabriele Sojčákové, Czeczotkové Veronice, Daniele Walkové, Táně Lyskové, Jiřímu Skalickému, Vojtěchu Spratkovi, Nele Juchové, Marianu Buchovi, Ondřeji Marszalkovi, Nikole Mazurové, Nikole Jurczkové, Kláře Szlaurové, Filipu Frankovi. Děkujeme všem, i když někteří z nich chyběli. Ale také Honzovi Nogovi, který nepřednášel, ale připravoval se.

A jak naše soutěž dopadla?

Kategorie šestá/sedmá třída: 1. místo Gabriela Sojčáková; 2. místo Jakub Kotajný; 3. místo Robin Szlaur, Jiří Skalický, Markéta Sikorová, Ondřej Marszalek

Kategorie osmá/devátá třída: 1. místo Klára Szlaurová; 2. místo Nikola Jurczková a Filip Franek; 3. místo Nikola Mazurová

Na záznam soutěže se můžete podívat na těchto internetových stránkách:

Mgr. Vítězslav Macek