Školní časopis

Časopis V - MIXÉR

Setkáme-li se při nakupování s přívlastkem "tradiční", např. tradiční máslo, tradiční receptura, tradiční zpracování či s nápisem tradice, např. tradice chmelu, tradice za rozumnou cenu, počítáme s tím, že výrobek bude kvalitní.

Také v tomto školním roce se budou žáci podílet na tvorbě našeho školního časopisu V-mixéru a to ve spolupráci druhého a prvního stupně, pod vedením p. uč. Dänemarkové. Obsah bychom mohli rozdělit do tří základních částí. První část se bude věnovat školnímu dění, tj. událostem, akcím. Druhou část vyhradíme pro rozhovory se zajímavými lidmi. V třetí části najdete zábavné kvízy, hádanky, křížovky, příspěvky spojené s vlastní tvorbou a tvořivostí.

Časopis vychází každé dva měsíce, lze jej koupit v papírové podobě nebo stáhnout na stránkách školy (viz níže).

Závěrem bychom měli podotknout, že časopis V-mixér vnímáme již jako "tradiční". Proto se budeme snažit, aby měl vedle tohoto přívlastku také náležitou kvalitu a přilákal k přečtení co nejvíce čtenářů.

Své podněty i příspěvky posílejte na emailovou adresu: v-mix@seznam.cz.

Příjemné chvíle s naším časopisem přeje redakce V-mixéru

Časopisy ke shlédnutí:

(4127kb)