31. 5. 2019

Běh pro dobrou věc

"Připravit, ke startu, pozor, teď."

Těmito slovy začal již druhý ročník Běhu pro dobrou věc, který se uskutečnil 28.5.2019 .

Naše škola jej tentokrát zorganizovala pro Klárku Čmielovou, která je od narození imobilní.

I když nám počasí příliš nepřálo, tak se na start postavilo 69 nadšených dvojic (i trojic :o), aby svým sportovním výkonem a hlavně finančním darem přispěli Klárce na novou speciální autosedačku.

Všichni mladí závodníci byli odměněni za snahu a dobré srdce odznáčkem s logem běhu a vítězové jednotlivých kategorií získali medaili a věcné ceny.

Díky štědrosti všech dárců (a přispívali nejen závodníci) jsme mohli Klárce předat částku 21 900 Kč, za což bychom chtěli moc poděkovat.

Všechny dárce může těšit pocit, že udělali něco dobrého a záslužného pro někoho, kdo to opravdu potřebuje.

Moc si vážíme Vaší účasti a všech darů.

Děkujeme také sponzorům, kteří přispěli věcnými dary či finanční částkou. JK ANIMALS s.r.o.  Bystřice, A8 REKLAMA Bystřice, STING.

Doufáme, že se uvidíme na třetím ročníku ve školním roce 2019/2020.

Už teď se na Vás těšíme!

Výsledky: /content/Běh pro dobrou věc (2018-19).xlsx

Učitelé ZŠ Vendryně