8. 2. 2016

Beseda s Jaroslavem Bábou

V pondělí 8. února se v prostorách školní tělocvičny uskutečnila beseda s Jaroslavem Bábou.

Jaroslav Bába je český atlet, jehož specializací je skok do výšky. Jeho největší sportovní úspěchy pochází z roku 2004, kdy vybojoval bronzové medaile na halovém mistroství světa v Budapešti a na letních olympijských hrách v Athénách.

Na začátku besedy se pan Bába stručně představil a poté zasvěceně odpovídal na otázky našich žáků. Měli jsme tak možnost seznámit se s jeho největšími úspěchy, rekordy, sportovními nezdary, životosprávou, s jeho plány do budoucna, atd. Každý žák, který se do besedy zapojil a položil atletovi otázku, byl odměněn fotografií s osobním věnováním a podpisem Jaroslava Báby.

Žáci byli velice pozornými posluchači, beseda je zaujala a do svých tříd se vraceli velmi spokojeni.

Mgr. Olga Humpolcová