26. 5. 2015

Besídka pro maminky prvňáčků aneb Den matek

Plno pěkných zážitků, úsměvných chvil a spousty rozesmátých maminčiných úst. Nejspíš těmito slovy by se dala popsat besídka pořádaná našimi prvňáčky ze ZŠ Vendryně pro jejich maminky ke Dni matek, která se uskutečnila dodatečně v pátek 15.5.2015.

Na tuto besídku si prvňáčci připravili krásný program, dokonce s ukázkou tance a závěre mi s písničkou v angličtině, i když tomuto jazyku se ještě nevyučují. Ale na besídku dorazily nejen maminky! Dokonce přišli tatínkové,  babičky se přišly pokochat pěkným vystoupením svých vnoučátek. Na závěr besídky bylo připraveno sladké a slané občerstvení, připravované paní učitelkami. Na pověstných dobrotách si pochutnaly nejen maminky, tatínkové a babičky, ale i děti si ?sezobly" pár laskomin.

Po besídce si rodiče s dětmi povykládali u kávy o všem možném a k večeru se rodiny rozešly do svých domovů šťastné a spokojené.

Tento program v obou třídách sklidil úspěch a určitě pomohl v relaxaci po uspěchaném týdnu.

Taťána Lysková, 7.A