19. 4. 2017

Mezinárodní řemeslné hry

Ráno v 6:45 jsme měli sraz u školy, kde nás čekal autobus, který nás odvezl před učiliště na Kanadě. Když jsme dorazili, vyslechli jsme si přivítání paní starostky i dalších významných osobností. Poté jsme byli rozděleni do dvou pracovních skupin. Ta naše se vydala do jídelny kde nás čekala malá snídaně, po které následovalo první kolo soutěží. V prvním kole nás čekal vědomostní test, stavba hradu ze špaget a bonbonu marshmallow a barmanská soutěž, ve které nás zastupoval Robil Szlauer.

Po splnění těchto úkolů jsme se přestěhovali na druhé stanoviště, kde už plnil každý zástupce úkoly sám. Táňa Palová ? elektrikář, Bára Szurmanová ? hutník, Damián Kujawa ? zámečník a Erik Bystroň ? instalatér. Sladkou odměnou, za splnění všech úkolů, bylo pozvání na oběd, po kterém následovalo vyhodnocení celého dne. Naše škola, se z celkového počtu 24 škol, umístila na krásném druhém místě. V kategorii jednotlivců se umístil Erik Bystroň rovněž na druhém místě.