24. 6. 2016

Ocenění "Regionální talent" pro žáky naší školy

Společnosti skupiny Třinecké železárny/Moravia Steel ve spolupráci s městem Třinec ve středu 22. června pořádaly další ročník soutěže "Regionální talent", který se uskutečnil v kulturním domě TRISIA. Za naši školu byli nominováni a oceněni úspěšní řešitelé matematických a fyzikálních olympiád, kteří  se umístili do 10. místa v okresním nebo krajském kole. Nominováni mohou být pouze žáci osmých a devátých tříd.

Ocenění si tedy odnesl Daniel Romanowski  (8.A) za 1. místo v okresním kole matematické olympiády a Ondřej Klimek a Ivan Pála (oba z 9. tř.) za vynikající umístění v okresním a krajském kole fyzikální olympiády.

Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších úspěchů nejenom na poli vědy a techniky.

Mgr. Olga Humpolcová