Ze života školy

24. 6. 2026

Pozor, vyletí bělásci! A k tomu dvě stě dědečků!

V pondělí 22.června zažila školní družina divadelní představení, na které hned tak nezapomene.Naši žáci 1. stupně, kteří navštěvují divadelní kroužek, si totiž pro ni připravili příběh o Jakubovi, běláscích a ...opravdu dvě stě dědečcích! Ukočírovat jednoho dědečka dá občas zabrat, ale mít jich dvě stě? To už je slušná armáda, se kterou si musel Jakub poradit. A  tomu všemu byli na "vině" bělásci.
Divákům se představení velmi líbilo, protože na závěr tleskali tak, že vyplašili i bělásky před školou 
Děkujeme všem hercům a těšíme se na jejich další vystoupení!
 
GALERIE Pozor, vyletí bělásci! A k tomu dvě stě dědečků!

Mohlo by Vás zajímat...