30. 10. 2017

Přespání ve škole

Po roční pouze se žáci druhého stupně opět mohli těšit na jimi oblíbenou akci "Přespání ve škole". Tentokrát se akce uskutečnila ze středy 25. října na čtvrtek 26. října a vyučující si pro žáky připravili soutěž "Jak znáš svoji školu".Žáci rozděleni do skupin museli v průběhu jedné hodiny co nejlépe odpovědět na třicet otázek týkajících se naší školy a vyřešit co největší počet rébusů. Nejlepší tři družstva byla odměněna drobnými dárky.
Po soutěži a večeři si pro své mladší spolužáky chlapci a děvčata z 9. třídy v okolí školy připravili stezku odvahy. A nakonec se všichni mohli vyřádit v rytmu hudby při tanci na diskotéce.
Letošního ročníku "Přespání" se zúčastnil rekordní počet dětí z druhého stupně a pomalu se mohou těšit na další příští školní rok.