2. 6. 2024

Škola nanečisto

Pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče jsme letos opět připravili "Školu nanečisto". Během tří společných setkání se děti seznámily se svými paními učitelkami, s budovou školy, zažily čtenářskou lekci s knihou Den, kdy voskovky řekly dost, počítaly, užívaly si společný čas
Rodičům byla představena škola, družina, dozvěděli se užitečné informace o školní zralosti na přednášce paní Cimbolincové, byli seznámeni s výukou matematiky profesora Hejného a na posledním setkání, které bylo věnováno čtenářství, jim Veronika Jahnová z knihkupectví Kapitola nabídla tipy na dětské knihy, promluvila o významu čtení a předčítání. Rodiče měli také možnost si knihy pro děti zakoupit.
Všechna setkání proběhla v příjemné atmosféře a my už se těšíme na září, kdy prvňáčci usednou do školních lavic.

GALERIE škola nanečisto

Mgr. Simona Lačíková