22. 5. 2018

VAJEČINA 2.A a 2.B

Rodiče a žáci druháků rozhodně ví, jak si užít příjemné rodinné odpoledne "za školou".

Ve čtvrtek 11.5. se rodiny žáků druhých tříd sešly, aby společně strávily pěkné odpoledne plné zábavy, seznamování se, povídání, pohody a smažení vaječiny.

A jelikož maminky měly v neděli svátek, tak jim děti zazpívaly a předaly dárečky. Myslím, že píseň byla adresována i tatínkům - děti v ní slíbily, jak budou doma oběma rodičům pomáhat.

Dárečky potěšily a udělaly radost všem přítomným. Děti z 2.B měly navíc připraveno překvapení pro p.učitelku, která zrovna v tento den slavila narozeniny:o)

Po písni děti využívaly zábavu, kterou jim park nabízí a rodiče a paní učitelky si povídali u kávy a mnohých dobrot, které  donesli.

Moc jsme si všichni pochutnali.

Obětaví účastníci se ujali rozdělání ohně a smažení vaječiny, která se jim moc povvedla, o čemž svědčí vyškrábaný hrnec.

Poseděli a pobavili jsme se až do večerních hodin a už se moc těšíme na další společnou "stmelovací" akci.

Děkujeme všem za aktivní účast, dobrůtky a milé odpoledne.

Paní učitelky Radka a Simona