20. 6. 2017

V- mixér 3. v soutěži školních časopisů!

Celorepubliková soutěž školních časopisůje postupová soutěž. Je otevřená pro všechny, kteří vydávají časopisy nebo noviny v tištěné nebo elektronické podobě pro své spolužáky, kamarády. Ať už v podobě školních periodik nebo klubových či oddílových. Pro účast v celorepublikové části soutěže je potřeba úspěšně projít krajským kolem, které je organizováno pro každý kraj.

Krajské kolo 11. ročníku soutěže Školní časopis roku proběhlo 17. května v Městské knihovně v Třinci. Zúčastnilo se jej 27 časopisů ze základních a středních škol. Připraveny byly jako vždy zajímavé work-shopy týkající se práce s médii, kam se každý redaktor mohl přihlásit. Vyhlášení proběhlo v poledních hodinách.  Náš časopis V-mixér byl opět úspěšný. Získal 3. místo v kategorii, ve které volí nejlepší časopis mezi sebou sami redaktoři školních redakcí.

Děkujeme všem, kteří se na tvorbě časopisu podílejí!

Mgr. Dagmar Dänemarková