14. 12. 2018

Vánoční dílna ve 3.A

Adventní čas je časem příprav na Vánoce, často spojený s hektickým pobíháním po obchodních centrech a nakupováním všeho potřebného i nepotřebného.

I proto jsme se s třeťáky rozhodli strávit jedno odpoledne v příjemné tvůrčí atmosféře ve škole.

Ve středu 12.12. jsme se s dětmi a rodiči sešli, abychom si vytvořili vánoční ozdobu na stromeček, a to baňku. Zdobili jsme skleněné baňky, malovali, lepili a vytvářeli jedinečná díla.

Děti i rodiče práce velmi zaujala. Během našeho malování jsme ochutnávali cukroví maminek a babiček a jiné dobrůtky, občerstvovali jsme se kafíčkem.

Myslím, že jsme prožili velmi milé a příjemné odpoledne v dobré společnosti maminek a našich dětí, a že jsme si všichni odnesli hřejivý pocit ze společně strávených chvil.

Děkuji všem zúčastněným, a obzvlášť mamince Machkové za přípravu dílničky a materiálu.

Přeji šťastné a veselé Vánoce v kruhu rodinném a vše nejlepší, hlavně zdraví, v roce 2019!!!

p.uč. Simona Lačíková