1. 10. 2018

Wolfram - Libavá 2018

V pátek 21.9.2018 jsme se já Patrik Mazur, Adam Szwarc, Raimund Sikora, Anna Gorylová, v doprovodu pana učitele Jana Lubojackého sešli na autobusové zastávce ve Vendryni.  Přibližně v sedm hodin jsme pak vyrazili speciálním autobusem na vojenské cvičiště Libavá. Cestou jsme doplnili autobus o další družstva z různých škol našeho regionu. Na Wolframové soutěži jsme absolvovali různé disciplíny např. : zdravověda, silový test, střelba, běh přes překážky s plynovou maskou, atd. Soutěže se zúčastnilo celkem 24 družstev a my jsme skončili na 7 místě. Moc se nám tam líbilo, vojáci nás svezli v starožitném vojenském autě, stříleli jsme z různých zbraní a mohli jsme si prohlédnout pro veřejnost nedostupná místa. Osobně jsem moc rád, že jsem se toho mohl zúčastnit.
Patrik Mazur (9. třída)