• Školní ples
  • Výtvarné práce žáků 6.B
  • Výtvarné práce žáků 8.A

Nabídka pracovního místa

Základní škola Vendryně 236, okres Frýdek - Místek přijme od 1. září 2020 kvalifikovaného učitele/učitelku M, Fy, Ch na částečný nebo plný úvazek. Nabídky s životopisem zasílejte na e-mailovou adresu bura@zsvendryne.cz. Další informace na tel. č. 558 554 313.

Mgr. Bohuslava Burá, ŘŠ

Zápis žáků do 1. ročníku základní školy

Základní škola Vendryně 236, okr. F-M zve k zápisu do 1. tříd školního roku 2020/2021, který se koná ve dnech:

pondělí 6.4.2020 od 8 do 17 hodin  a
úterý 7.4.2020 od 12 do 17 hodin

K zápisu se dostaví zákonný zástupce s dítětem, které je narozeno v době od 1. 9. 2013 do 31. 8. 2014 a to i v případě, že bude žádat o odklad školní docházky ( v souladu s § 36, odst. 3 a 4 Školského zákona).

K zápisu si vezměte:
Občanský průkaz zákonného zástupce
Rodný list zapisovaného dítěte
Těšíme se na setkání u zápisu.
Kolektiv pedagogů ZŠ Vendryně 236, okr. FM

Oznámení - konec sběru papíru!

Vážení rodiče a žáci,
z důvodu nízké výkupní ceny za 1 kg papíru a zároveň zpoplatnění jeho odvozu Vám oznamujeme, že od druhého pololetí tohoto školního roku končíme se sběrem papíru. Poslední výběr se uskuteční v pátek 7. února 2020, poté papír nebudeme vybírat.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

Olga Humpolcová, ZŘ

Pozvánka - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

6.2.2020 - 8:30 - 9:35 - Divadelní představení

Místo konání: kulturní dům Trisia v Třinci

Žáci 6. a 7. tříd navštíví divadelní představení "Hodina Komenského aneb Život J.A.K. trochu jinak" v Třinci.

únor 2020