Pěvecká soutěž

1. 5. 2022

Pěvecká soutěž u nás ve škole

Ve středu 27.4. 2022 se konalo v naší jídelně po dlouhé covidové odmlce školní kolo pěvecké soutěže na 1. stupni. Do "boje" se se vší vervou dalo  27 žáků, z toho 14 dětí  z 1. a 2. tříd a 13 dětí  z 3. - 5. tříd. Bojovalo z plných plic, v různých tóninách, slyšeli jsme nejrůznější písničky od známých lidových po moderní hity známých popových zpěváků.

Jak nám to všechno nakonec dopadlo ?

1. kategorie  - 1. a 2. ročníky :

1 . Nela Franková s tím, že Kdyby byl Bavorov, bylo by spousty různých věcí navíc.
2.  Adéla Gorná, která zpívala o tom, jak vyletěla holubička ze skály.
3. Tereza Wawroszová a Sofie Stonawská, které zpívaly o tom jak se na tom pražským mostě vlastně pasou ovce.

Mimořádné je, že všechny výherkyně jsou z jedné, 1.A třídy, představte si !

2. kategorie  - 3. - 5. ročníky :

1. Ema Cimbolincová z 4.A, jenž nás přesvědčila o tom, kolik je na světě moří a nejrůznějších krásných věcí.
2. Aneta Dziekaniková a Julie Chwastková, obě z 4. A, které pěly o tom,  jak se v rodném údolí zelená búček.
3. Eliška Wawroszová z 4.B, ta nám jasně svým hezkým hlasem objasnila, kterak je ve škole důležitá statistika.

Cenu publika získal s vysokým počtem hlasů (47) žáček druháček Stanislav Sobel, který nám přišel odhodlaně zazpívat, jaké je to s  veselým Mládkovým Jožinem z bažin.
Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se zase příští rok !!!

GALERIE Pěvecká soutěž

Mgr. Iva Lysková