Recitační soutěž

12. 2. 2017

Recitační soutěž

Poslední den před zahájením jarních prázdnin proběhla na naší škole recitační soutěž žáků 2. stupně. Již během ledna proběhla v jednotlivých třídách výběrová kola, a tak ve čtvrtek 2.2. mohli předstoupit před své spolužáky ti, kterým se recitace povedla nejlépe.
Jednotlivé výstupy hodnotila porota složená z učitelů českého jazyka. Program recitační soutěže zpestřily "poetické" hádanky a také krátké divadelní vystoupení žáků 9.B. Příjemně strávené dopoledne během recitace poezie rychle uběhlo a porota musela zvolit vítěze. V kategorii 6. - 7. ročníku se o 1. místo podělili Eliška Humpolcová (7.B) a David Sikora (6.tř.). Na 2. místě se umístila Kristýna Mužná (7.B) a na 3. místě Rozálie Datková (6.tř.). V kategorii 8.- 9. ročníku kraloval Robin Szlaur (8.tř.), druhé místo získala Tereza Ciencalová (9.A) a 3. místo opět shodně připadlo dvěma žákům: Danielu Gaszkovi (8.tř.) a Veronice Czeczotkové (9.A).
Všem oceněným gratulujeme a věřím, že si všichni recitační přehlídku užili.
Mgr. Dagmar Dänemarková