5. 5. 2017

A je konec sezóny!!!

I v tomto roce jsme v dubnu ukončili naši ligu miniházené v Třinci. Malí žáčci i ti starší z 1. stupně bojovali celý rok statečně a hlavně s láskou k miniházené. Děti hrály s vervou a v krásných dresech a ukončily svůj boj hrdě. Malý tým Vendryňaček se umístil jako 2. a to s nejlepší střelkyní Anetkou. Kluci se umístili na 4. místě s nejlepším střelcem Honzou.

Velcí Vendryňáci měli obrovskou konkurenci, a i přesto děvčata si vybojovala 3. místo s nejlepší střelkyní Klárkou a šikovnou brankářkou Sabinou. Chlapci se rvali jak se dalo, udělali obrovský pokrok a dokázali si, že když se chce, všechno jde. Velkou oporou jim byl nejlepší střelec Daniel a výborný brankář Viktor. I když měli čestné místo, největší radost dělali sobě i ostatním v týmu.

Jsem moc ráda, že děti tato hra baví, že našli v ní smysl, zalíbení, a že sportují s úsměvem. Doufám, že se v příštím roce k nám přidají další nadšenci a budou s námi prožívat ty chvíle vítězství i prohry, tak jak to ve sportu i v životě bývá.

Přeji všem krásné a zasloužené prázdniny a budu se těšit na děti zase v příštím školním roce! smiley
trenérka Bětka Szwarcová