16. 9. 2020

Adaptační kurz – 10. – 11. 9. 2020

Jak již bývá zvykem na naší škole, žáci šestých tříd vždy zkraje školního roku  absolvují  adaptační kurz. I přes přísná hygienická opatření tomu letos nebylo jinak. Děti trávily většinu času v přírodě, školní prostředí jsme využili pouze k přespání a k naplnění žaludků na obědě.
Hlavním smyslem adaptačního pobytu je poznat lépe své dosavadní spolužáky, své nové spolužáky, kteří přešli z jiné školy k nám na 2. stupeň, a také učitele.
Během dvoudenního intenzivního kurzu jsme stihli zpracovat miniprojekt „Poznej svého spolužáka" a odprezentovat  jej před třídou. Nechyběly ani hry s učiteli 2. stupně, táborák s opékáním párků a zpěvem za doprovody kytary. Zvlášť lákavé bylo pro děti využití workoutového hřiště ve Vendryňském parku a míčové hry na hřišti.
Doufám, že si děti tyto dva slunečné dny užily.

GALERIE Adapťák2020

Mgr. Jiří Krhut, Mgr. Marcela Michálková