18. 3. 2018

Jarní dílny

I když se zima nechce vzdát své vlády a za okny našich příbytků je často nevlídno, jaro se kvapem blíží. A to je ta pravá chvíle pro takové to jarní tvoření. A jelikož učitelky i učitelé naší školy jsou velmi kreativní, připravili pro děti a jejich rodiče v pátek 16. března už tradiční jarní dílny. V prostorách "staré školy" si zájemci mohli vyzkoušet práci s mnoha materiály a vyrobit nejrůznější velikonoční přání či dekorace. O úspěchu akce svědčily přeplněné prostory jednotlivých ?dílniček" a úsměvy dětí i jejich rodičů, kteří snad na chvíli zapomněli na starosti všedního dne. A to je pravý smysl tohoto tvoření. Ne jen něco krásného vyrobit, ale také ve víru příjemné práce ve společnosti stejně naladěných lidí si odpočinout od každodenního shonu. A za to patří všem pedagogům velký dík a za rok na vánočních nebo jarních dílnách opět na shledanou.

Jaromír Humpolec