24. 5. 2018

Přehlídka talentů ZŠ Vendryně - starší žáci

V rámci netradiční hodiny Hudební výchovy proběhla dne 22. května Přehlídka talentů II. stupně. Přehlídku nám zahájil sboreček pod vedením paní uč. Bockové a Danyšové, závěr patřil deváťákům. Vystoupení žáků byla laděna umělecky. Děti zpívaly, hrály na nejrůznější hudební nástroje (kytara, klavír, keyboard, zobcová flétna, bicí souprava), dokonce i tancovaly. V podání Kristýnky Mužné (8. B) a jejího tanečního partnera jsme se seznámili s latinskoamerickými tanci jako např. cha-cha, jive a jinými.

Jako hudebník praktik mám obrovskou radost z toho, že děti našly v sobě odvahu vystoupit veřejně před svými spolužáky a ukázat, že něco umí a že MAJÍ TALENT. Všem účinkujícím (a nebylo jich málo) ze srdce děkuji. Jeden z hlavních cílů hudebního snažení je potěšit ty druhé a zpříjemnit jim čas. A tento cíl byl bezesporu naplněn.

Mgr. Jiří Krhut, Mgr. Lucie Bocková, Mgr. Jana Danyšová