3. 5. 2015

Přespání ve škole

Tradiční akce pro žáky druhého stupně "Přespání ve škole" se letos poprvé uskutečnila v jarním termínu, a to v noci z 30. dubna na 1. května. V rámci programu jsme s dětmi navštívili akci "Pálení čarodějnic", kterou ve Vendryni organizuje sbor dobrovolných hasičů. Hlavně mladší žáci využili možnosti navštívit různé atrakce jako zastřílet si z luku, zaskákat na trampolíně nebo skákacím hradu. Po zapálení vatry jsme se prostřednictvím písemné zprávy, kterou jsme nechali shořet v ohni, mohli zbavit neduhů a nečistých myšlenek, které se nashromáždily v temném zimním období.

Po návratu do školy nás čekala večeře a program v tělocvičně, a to diskotéka prokládaná různými soutěžemi. Velká pochvala a poděkování patří našim dvěma DJ Ondřeji Chlebkovi a Denisi Janitkovi z 9. A, kteří se postarali o přípravu a organizaci celé diskotéky. No a v soutěžích, jako hod koštětem na cíl, čarodějnický kvíz, let na koštěti,...  se nejvíce dařilo žákům ze 7. A a 9. B.

Již nyní se můžeme těšit na jubilejní desátý ročník této akce, který se uskuteční v příštím školním roce.

Mgr. Olga Humpolcová