23. 6. 2015

Rozloučení s žáky 9. tříd

V lidském životě vždy něco končí a něco nového začíná. Pro žáky 9. tříd právě končí povinná devítiletá školní docházka, a proto se ve čtvrtek 18. června v tělocvičně školy v dopoledních hodinách rozloučili se svými mladšími spolužáky a v odpoledních hodinách před svými rodiči s pedagogickým sborem, třídními učiteli, starostou a místostarostou obce Vendryně. Žáci si pro tuto slavnostní příležitost připravili prezentace na témata z různých oblastí vědy, sportu a kultury. Poté, co nám dokázali, že těch devět let do školy nechodili zbytečně, pronesla ředitelka školy Bohuslava Burá a starosta obce Bohuslav Raszka pár vřelých slov a popřáli jim hodně štěstí do dalšího života. Po slovech paní ředitelky žáci obdrželi pamětní listy, poděkovali rodičům a pedagogům za podporu a péči.

Všem se slavnostní okamžiky velice líbily a domů jsme odcházeli s příjemnými pocity.

Mgr. Olga Humpolcová