8. 2. 2016

Školní karneval

V pátek 5. února se naší školou proháněli kovbojové, čarodějnice, princezny, víly?

Celý roj nejen pohádkových bytostí chvátal do tělocvičny, kde už na všechny čekal Večerníček se svými kamarády Machem a Šebestovou, Patem a Matem, Makovou panenkou a motýlem Emanuelem. Navštívil nás i Krakonoš, který dal opět za vyučenou Trautenberkovi, protože trýznil Anči a Kubu.

Soutěžilo se, tancovalo a odměnou byla bohatá tombola ze sponzorských darů našich rodičů.

Po dvouhodinovém tanečním maratónu a rejdění se všichni zúčastnění mohli občerstvit v kavárničce.

Děkujeme za hojnou účast a těšíme se příští rok.

učitelé ZŠ

Poděkování patří všem rodičům, kteří přispěli jakoukoliv částkou na dobrovolné vstupné, zakoupili dárky pro děti do tomboly nebo napekli zákusky na občerstvení. Výtěžek z karnevalu bude použit na zakoupení stavebnic k polytechnické výuce v rámci hodin pracovních činností.