Recitační soutěž

7. 2. 2020

Recitační soutěž pro 2. stupeň 30.1. 2020

Recitační soutěž se konala 2. a 3. vyuč. hodinu ve čtvrtek 30.1. 2020. Jako každý rok jsme si všichni rádi vyslechli jednotlivé soutěžící, kteří nikoho nenechali na pochybách, že dokáží nejen recitovat, ale také verše patřičně procítit.
Kromě recitátorů však také se svým programem vystoupily dívky z 8. tříd. Ty si pod vedením paní učitelky Kantorové připravily scénickou báseň Juliana Tuwima Lokomotiva. A sklidily bouřlivý aplaus. Stejně jako žáci 9. třídy, kteří nás zase rozesmáli svými básněmi o spolužácích a učitelích. Recitační soutěž se tak stala příjemným zpestřením posledního dne 1. pololetí.

Vítězové kategorie 6. a 7. tříd
3. místo: Daniel Vělička, 7.A, Tomáš Sikora, 6.A
2. místo: Adéla Bilková, 7.B, Justýna Tacinová, 7.B
1. místo: Marika Gaurová, 7.A

Vítězové kategorie 8. a 9. tříd
3. místo: David Sikora, 9.třída, Eliška Hubáčková, 8.A
2. místo: Tereza Vawrzyková, 8.B, Nela Vrlíková, 9. třída
1. místo: Rozálie Ferencová, 8.A

Všem výhercům gratulujeme!!!! První 3 umístění v obou kategoriích postupují do obvodního kola, které se uskuteční v DDM Třinec.

Mgr. Dagmar Dänemarková