18. 3. 2016

Anglický kurz

Během posledního únorového týdne mezi dny 22.-26. byl umožněn žákům 2. stupně kurz angličtiny. Byl jsem mezi nimi i já a velice se mi líbily hodiny s rodilými mluvčími. Každý den bylo jiné téma, např. Mimoni, Příšerky S.R.O., Ratatouille, Toy Story a na poslední téma se bohužel nepamatuji. Budete muset zajít s otázkami k jiným. Hráli jsme různé hry, povídali si a procvičovali slovíčka, vše se zaměřením daného tématu. Mrzelo mě, že přišlo velice málo dětí. Největší odvahu pobrali sedmáci, kteří přišli v počtu 7 pubertálních teenagerů. Kurz byl naučný nejen pro žáky, ale i pro lektory, kteří se dozvěděli nová česká slovíčka. Mým nejoblíbenějším dnem byl pátek, kdy jsme vařili a následně konzumovali své velice podařeně ukuchtěné pokrmy. Opravdu není co vytknout ať lektorům, tak i jejich dlouho a náročně připravovaným programům.

Matyáš Macek (8.A)