11. 2. 2016

Lyžák sedmých tříd

Je pondělí 1. února a sedmáci z naší školy pospíchají s obrovskými zavazadly a hlavně lyžařskou výbavou na stadion ve Vendryni, odkud se vydají na pětidenní lyžařský výcvik na Polanku. Mnozí, kteří nás zahlédli, si asi říkali, kam ti mladí lidé jedou, když široko daleko není sníh. A ejhle??, po příchodu na Polanku jsme viděli plno sněhu a měli jsme z toho obrovskou radost.  Na Polance jsme lyžovali dva dny, středa byla odpočinkovým dnem.

Jelikož ve čtvrtek nebyly na Polance dobré sněhové podmínky, vyjeli jsme do Mostů u Jablunkova.  Tam jsme si parádně zalyžovali a po návratu do chatek jsme si uvědomili, že týden bez školy a rodičů je u konce.

Všichni musíme uznat, že jsme prožili pěkné chvíle, za které vděčíme našim skvělým učitelům.

Jakub Kotajny