27. 3. 2018

DÍLNA ČTENÍ S RODIČI

"Ten, kdo nemiluje knihu, nemiluje moudrost. Ten, kdo nemiluje moudrost, stává se hlupákem."
                                                                                                     Jan Amos Komenský

Protože máme ve druhé třídě rádi knihy a čtení, rozhodli jsme se, že si uděláme dílnu čtení i s rodiči.

V pondělí 26.3.2018 odpoledne jsme se sešli v naší krásné knihovně na půdě, kde jsme rodičům ukázali, jak pracujeme v dílně čtení.

Rodiče si pak vyzkoušeli na vlastní kůži, jak to v funguje - a tak jsme společně četli, povídali si a sdíleli si zážitky z četby.

Našli jsme si i čas na posezení u kávy a dobrot.

Moc jsme si to společně užili, popovídali si, děti si pohrály, vyrobily si záložku. Děkuji všem zúčastněným za pěkné a smysluplně strávené chvíle.

Simona Lačíková

"Ten, kdo čte, žije s každou další knihou život navíc. Kdo nečte, má jen ten svůj. "

Oscar Wilde