22. 5. 2019

DEN PRO MAMINKY

Byl pátek, 10.května 2019, obyčejný den, neobyčejný však byl pro maminky, které se přišly nechat hýčkat svými ratolestmi u příležitosti Dne maminek. Děti maminku provedly pěti dílničkami, kde mamince masírovaly ruce, vyráběly šperk, kreslily portrét, míchaly drink a vyráběly dezert a nakonec se spolu vyfotili?? a jak se jim to líbilo? Názor (e-mail) jedné z maminek našich prvňáčků si můžete přečíst??.

Milé paní učitelky,

chtěla bych Vám moc poděkovat za páteční krásný zážitek! Obdivuji všechny paní učitelky, které tak obětavě pomohly dětem s přípravou "DNE PRO MAMINKY"! Bylo to opravdu skvělé, myslím, že jsme se všechny cítily jako královny a děti si to náramně užily! Aspoň Šimonek byl přešťastný, opravdu si to užíval, když mi dělal průvodce, maséra, barmana, obdaroval mě šperkem, nakreslil portrét a ještě se se mnou vyfotil a fotka hned "vyjela"...prostě paráda! ;-)

Ještě jednou vám všem děkuji, určitě to dalo spoustu práce vše nachystat, zorganizovat a pak technicky a fyzicky provést !!!!

Jste skvělé......a těším se zase na nějaké "akci"... Olga Drapová